Niedziela Palmowa dla Bliźniego 2011

Nasza placówka już po raz drugi wzięła aktywny udział w dziele charytatywnym "Niedziela Palmowa dla Bliźniego" organizowanym przez parafię MBNP i księdza Dariusza Hamerę.

Podczas koncertu "Wszystkie dzieci nasze są" w sobotę 16 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną w kategorii – palma reprezentująca instytucję. Palma Wielkanocna stworzona według projektu i pod kierunkiem pani Renaty Leśniewskiej zdobyła jedynie WYRÓŻNIENIE, ale naszym zdaniem była to najbardziej okazała i najpiękniej skomponowana palma w tegorocznym konkursie!

17 kwietnia kolejnym wydarzeniem była Uroczystość Niedzieli Palmowej w parafii MBNP na Serbinowie. O godzinie 13.00 wyruszyła niezwykła procesja z konkursowymi palmami.

Uczestniczyliśmy także w kiermaszu wielkanocnym, a nasze stoisko oferujące stroiki, ozdoby wielkanocne, pisanki baranki, koszyczki i pyszne wypieki cieszyły się dużym powodzeniem, zaś uzyskane środki zostaną przekazane Mirze, która była beneficjentką tegorocznej Niedzieli Palmowej.

Zobacz zdjęcia w naszej GALERII .

Podziel się wiadomością: